دوره پردازش ها در لینوکس

به یک برنامه در حال اجرا پردازش می گویند. یکی از مهمترین وظایف لینوکس کار ها مدیریت و بررسی پردازش های در حال اجراست که در این دوره به آن پرداختیم.

دوره پردازش ها در لینوکس
تکمیل شده
۹۴
۲
معرفی دوره
جلسات دوره
دیدگاه‌ها ۲
ارسال دیدگاه جدید
نوع دوره
غیرحضوری
سطح دوره
متوسطه
مدت دوره
5:46
پیش نیاز
دانش اولیه دستورات لینوکس و مفاهیم شل
تعداد جلسات
13
حجم
1000 مگابایت
روش پشتیبانی
تیکت و تلفن
عارف اختری
مدرس دوره
به عنوان یک متخصص لینوکس با بیش از 8 سال تجربه و یک مهندس DevOps، درک عمیقی از اکوسیستم لینوکس دارم و دائماً به دنبال گسترش دانش و مهارت‌های خود هستم. اشتیاق من در اتوماسیون خلاصه میشه و از استفاده از تخصص خودم برای بهینه سازی زیرساخت ها و خودکارسازی فرآیندهای استقرار لذت می برم.
دوره هادوره های رایگانصفر تا صد لینوکسACL in linuxAttributes in linuxbashdebianfreebsdKali Linuxlearn linuxlearnlinuxlinuxlinux academylinux bashlinux CLIlinux command line interfacelinux Desktoplinux enthusiasticLinux for hackerslinux learnlinux passionlinux processlinux process managementlinux serverlinux shelllinux tutorial videolinuxacademylinuxCLIlinuxlearnlinuxlearnorglinuxorglinuxtutorlinuxtutoriallinuxusernanonew linux usernewlinuxuserpentestingprmissions در لینوکسshelltutorialtutorial videoآرچآشنایی با توزیع های لینوکسآموزش bashآموزش bash linuxآموزش shellآموزش آنلاینآموزش آنلاین linuxآموزش آنلاین لینوکسآموزش بشآموزش تخصصی لینوکسآموزش سرور لینوکسآموزش لینوکساموزش لینوکساوبونتوبهترین توزیع لینوکسپردازش لینوکسپردازش ها در لینوکسپردازش ها لینوکستوزیع های لینوکسخط فرمانخط فرمان لینوکسدبیاندوره پردازش در linuxدوره پردازش در لینوکسدوره پردازش لینوکسدوره پردازش ها در لینوکسدوره پردازش ها لینوکسسرور لینوکسسودوسیستم عاملسیستم عامل لینوکسفدوراکاربران لینوکسلینوکسلینوکس چیستلینوکس خط فرمانلینوکس لرنمحیط متن لینوکس