دوره فایل و حق دسترسی در لینوکس

سیستم عامل لینوکس یک سیستم عامل بر مبنا فایل (File Based) می‌باشد . وقتی یک سیستم عامل بر مبنا فایل است یعنی همه چیز (تاکید میکنم هممممه چیز) از نظر سیستم عامل یک فایل است . مواردی همچون برنامه اجرایی و پوشه و تصویری و صوتی و عکس و راه های ارتباطی با سخت افزار و هرچیز دیگری به عنوان یک فایل در سیستم عامل تعریف می‌شوند .

دوره فایل و حق دسترسی در لینوکس
تکمیل شده
۷۵
۴
معرفی دوره
جلسات دوره
دیدگاه‌ها ۴
ارسال دیدگاه جدید
نوع دوره
غیر حضوری
سطح دوره
متوسطه
مدت دوره
5:43
پیش نیاز
دانش اولیه دستورات لینوکس و مفاهیم شل
تعداد جلسات
10
حجم
1200 مگابایت
روش پشتیبانی
تیکت و تلفن
عارف اختری
مدرس دوره
به عنوان یک متخصص لینوکس با بیش از 8 سال تجربه و یک مهندس DevOps، درک عمیقی از اکوسیستم لینوکس دارم و دائماً به دنبال گسترش دانش و مهارت‌های خود هستم. اشتیاق من در اتوماسیون خلاصه میشه و از استفاده از تخصص خودم برای بهینه سازی زیرساخت ها و خودکارسازی فرآیندهای استقرار لذت می برم.
دوره هادوره های رایگانصفر تا صد لینوکسACL in linuxAttributes in linuxbashdebianfreebsdKali Linuxlearn linuxlearnlinuxlinuxlinux academylinux bashlinux CLIlinux command line interfacelinux Desktoplinux enthusiasticLinux for hackerslinux learnlinux passionlinux serverlinux shelllinux tutorial videolinuxacademylinuxCLIlinuxlearnlinuxlearnorglinuxorglinuxtutorlinuxtutoriallinuxusernanonew linux usernewlinuxuserpentestingprmissions در لینوکسshelltutorialtutorial videoآرچآشنایی با توزیع های لینوکسآموزش bashآموزش bash linuxآموزش shellآموزش آنلاینآموزش آنلاین linuxآموزش آنلاین لینوکسآموزش بشآموزش تخصصی لینوکسآموزش سرور لینوکسآموزش لینوکساموزش لینوکساوبونتوبهترین توزیع لینوکستوزیع های لینوکسحق دسترسی linuxحق دسترسی در لینوکسحق دسترسی لینوکسخط فرمانخط فرمان لینوکسدبیاندوره فایل و حق دسترسیدوره فایل و حق دسترسی در linuxدوره فایل و حق دسترسی در لینوکسدوره محیط متن linuxدوره محیط متن لینوکسدوره محیط متن لینوکس (Command Line Interface)سرور لینوکسسودوسیستم عاملسیستم عامل لینوکسفایل و حق دسترسی در لینوکسفدوراکاربران لینوکسلینوکسلینوکس چیستلینوکس خط فرمانلینوکس لرنمحیط متن لینوکس