دوره مدیریت لاگ ها با ELK

Elasticsearch در کنار موتور جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده Logstash، پلتفرم تحت وب kibana جهت نمایش داده ها و ارسال کننده داده با نام beats توسعه یافته است. این چهار محصول به عنوان یک راه حل یکپارچه برای تجزیه و تحلیل و مانیتورینگ داده طراحی شده که به آن پشته الستیک می گویند.

دوره مدیریت لاگ ها با ELK
تکمیل شده
۲۵۶
۲۰
معرفی دوره
جلسات دوره
دیدگاه‌ها ۲۰
ارسال دیدگاه جدید
نوع دوره
غیرحضوری
سطح دوره
متوسطه و پیشرفته
مدت دوره
18 ساعت
پیش نیاز
دانش اولیه دستورات لینوکس و مفاهیم شل و داکر
تعداد جلسات
21
حجم
1500 مگابایت
روش پشتیبانی
تیکت و تلفن
عارف اختری
مدرس دوره
به عنوان یک متخصص لینوکس با بیش از 8 سال تجربه و یک مهندس DevOps، درک عمیقی از اکوسیستم لینوکس دارم و دائماً به دنبال گسترش دانش و مهارت‌های خود هستم. اشتیاق من در اتوماسیون خلاصه میشه و از استفاده از تخصص خودم برای بهینه سازی زیرساخت ها و خودکارسازی فرآیندهای استقرار لذت می برم.
دوره هادوره های ابری و دوآپسدوره های رایگانbashBeats چیستBig datadata sciencedebiandevopsElastic StackElasticsearch چیست​Elasticsearch چیست​_Elasticsearch چیست​؟ELKfreebsdKali LinuxKibana چیستKibana چیست؟learn linuxlearnlinuxlinuxlinux academylinux bashlinux CLIlinux Desktoplinux enthusiasticLinux for hackerslinux learnlinux passionlinux processlinux process managementlinux serverlinux shelllinux tutorial videolinuxacademylinuxCLIlinuxlearnlinuxlearnorglinuxorglinuxtutorlinuxtutoriallinuxuserLogstash چیستLogstash چیست؟prmissions در لینوکسshelltutorialtutorial videoآرچآشنایی با توزیع های لینوکسآموزش ELKآموزش آنلاینآموزش آنلاین linuxآموزش آنلاین لینوکسآموزش استک elasticآموزش استک ELKآموزش الستیک استکآموزش بشآموزش تخصصی لینوکسآموزش لینوکسالستیک استکالستیک استک آموزشالستیک سرچاموزش لینوکساوبونتوبهترین توزیع لینوکسپیاده سازی استک ELKتوزیع های لینوکسخط فرمانخط فرمان لینوکسدبیاندوره مدیریت لاگ ها با ELKسرور لینوکسسودوسیستم عاملسیستم عامل لینوکسفدوراکاربران لینوکسلینوکسلینوکس چیستلینوکس خط فرمانلینوکس لرنمحیط متن لینوکس